Kobiety od zawsze bardzo chętnie noszą na szyjach różne elementy uzupełniające ubiór. Od biżuterii po ozdoby wykonywane z tkanin. Ich zadaniem jest podkreślić ubiór, zwrócić uwagę, a także ogrzać, jak ma się to w przypadku szali. Wydawałoby się, że ten pas materiału nie ma zbyt wielkiego znaczenia pod względem kolorystycznym lub też materiałowym, ale jednak wszystko to jest niezwykle istotne.

Jedwab a dzianina, Jakie są różnice?

Kupując swój szal, chcemy, aby posłużył nieco dłużej, zwłaszcza, iż jest to ten element garderoby, który nosimy blisko ciała i tak samo, jak ulubiony naszyjnik, z którym się nie chcemy rozstawać, to w przypadku szali wygląda to identycznie – ulubiony szalik nosi się latami!

Zwykłe szale dzianinowe nie są trwałe, materiał z każdym praniem traci swój urok, wzory mogą blednąć, a sama tkanina ściera się i nieładnie mechaci, czyli powstają grudki, wystające drobne nitki itp. Niestety taka ozdoba długo nie będzie razem z nami i nie będzie tym samym mogła stać się ulubioną, osobistą i charakterystyczną dla naszego wizerunku. Jedwabne szale są czymś, co poszukuje każda kobieta o wyrafinowanym guście. Dodatek ten posłużyć może wiele lat, ponieważ kolor nie wypłowieje, a tkanina zawsze będzie przyjemna w dotyku i w nienagannym stanie.

Modnie to tylko z jedwabiem

Taka prawda, iż żadna sztuczna dzianina nie jest elegancka. To niska półka szali, które służą ogrzaniu się, ale niekoniecznie spełnią się jako ładna ozdoba. Jedwabna tkanina to niezwykle delikatny, ale też mocny materiał, a ponadto w postaci szali, gdzie długość i szerokość jest dosyć spora, pełni on funkcję idealnej osłony szyi przed zimnem. Przepiękne wzornictwo, które zostaje drukowane, jak również malowane ręcznie charakterystyczne jest dla sklepu ELSANTI Milanówek. Sklep wyróżnia się pomysłowością swojego asortymentu, a poza tym każdy wyrób jest pięknie zapakowany w drewniane pudełko i posiada certyfikat. Jakość asortymentu, jak również samo jego zapakowanie dla Klienta to gwarancja ogromnej satysfakcji i pewność zakupu rzeczy wyjątkowych o najwyższej jakości i estetyce.