Poszetka, jako ozdobna chustka jest obecna w modzie męskiej od bardzo dawna. Jednak, jak żaden inny męski dodatek w ostatnich kilku latach, przeżywa prawdziwe odrodzenie. Takiego szybkiego powrotu do kanonu mody męskiej, nie spodziewał się nikt kto śledzi najnowsze trendy. Prawdziwym odkryciem, stało się zastosowanie poszetki w stylizacjach casualowych.

Poszetkę nosimy w brustaszy, czyli w specjalnie przygotowanej do tego kieszonce marynarki, a dla bardziej odważnych w kieszonce płaszcza. Poszetką można wyrazić pewność siebie, a zpewnością wyczucie własnego stylu. Dla mężczyzn, którzy lubią się bawić modą, dobrze dobrana poszetka może stanowić kropkę na "i" stylizacji.

Bogata paleta wzorów i kolorów, jak również różne rodzaje tkanin, powodują że każdy bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Ten niebanalny dodatek, stanowi doskonałe dopełnienie męskiego wizerunku. W ofercie marki ELSANTI Milanówek, znajda państwo bogata ofertę tych wyjątkowych modowych dodatków. Dzięki ręcznemu obszyciu i zastosowaniu wysoko gatunkowych tkanin, nasze poszetki stanowią idealne uzupełninie brustaszy marynarki.

Nie ma reguły definiującej sposób doboru poszetki. Dobierając poszetkę, należy szukać wspólnych elementów pomiędzy krawatem, marynarką, koszulą a nawet skarpetkami. w zależności od sytuacji sprawdzi się stonowany model z delikatnym wzorem, innym razem przy zachowawczej stylizacji poszetka może stanowić doskonały element przykuwający uwagę. W połączeniu z prezentowym opakowaniem, poszetki od ELSANTI Milanówek to doskonały wybór na specjalne okazje.