Może się wydawać, że oczywistym przeznaczeniem apaszki, jest noszenie jej na szyi. Żeby odczarować to stereotypowe postrzeganie tego modowego dodatku, prezentujemy kilka sposobów noszenia apaszki.

Czy noszenie apaszki na szyi może być nudne? Nie, jeśli potraktujemy ją jako alternatywę dla naszyjnika lub chokera. W połączeniu z kwiecistymi motywami, można nadać stylizacji lekkości i zwiewności.

A co sądzicie o stylu Pin Up? Apaszka przewiązana przez głowę (oczywiście nie tak, jak to robiły nasze Babcie:) w postaci wąskiego paska, sprawdzi się jako niebanalny modowy dodatek na plażę. Idealnie nadaje się do tego apaszka drukowana, o intensywnym wzorze.

Nieodłącznym elementem, bez którego żadna kobieta nie wychodzi z domu jest torebka. Damska torebka może przybierać różne oblicza. Żeby troszkę to oblicze ożywić można przewiązać apaszkę na pasku lub jakimś metalowym elemencie torebki, dzięki czemu uzyskamy ciekawy modowy dodatek.

Fashionistki, które na co dzień lubią nosić jakże banalne dżinsy, z pewnością docenią gawroszkę przywiązaną do szlufki od spodni lub spodenek. Tym małym ale jakże wymownym elementem, można dopełnić obraz całej stylizacji.

Najbardziej nietypowym, ale mogącym wiele wnieść, pomysłem na wykorzystanie apaszki jest wplecenie jej we włosy. Warkocz lub kok, nabierze nowego oblicza z piękną ręcznie malowaną apaszką zdobiącą fryzurę. Wystarczy wybrać jakiś model z oferty sklepu internetowego marki ELSANTI Milanówek.
 Projekt-bez-tytulu-11-(2).png